Nova pobeda,2-0

Jos jedna pobeda Omladinaca pred domacim navijacima,ovog puta nadigran je fenjeras iz Zmajeva sa 2-0. Iako su podcenili protivnike Omladinac je zasluzeno slavio,uz dosta promasenih sansi i ovog puta. Prvo poluvreme lopta nije htela u gol,igraci Omladinca su se mucili sa poslednjeplasiranom ekipom u ligi a razlog tome su verovatno misli na druge utakmice,iscekivajuci neke povoljne rezultate koji bi Omladinac ostavili u trci za baraz. Kao sto sam i napomenuo prvo poluvreme je bilo ocajno,a uzrok je nedati gol u prvom delu utakmice i kao uobicajno odmah nervoza ulazi u glave igraca sto se moglo i videti. Drugo poluvreme je bilo sadrzajnije zbog bolje partije Omladinca,koji je shvatio da se gol mora dati sto pre nebili imali mirnu zavrsnicu. To se i dogodilo u 59min kada je posle lepog centarsuta sa desne strane omalenog krila Curcina loptu glavom sa nekih 12metara zahvatio Milovanovic,ona ispada iz golmanovih ruku sto je znalacki iskoristio Vidakovic i samo prosledio loptu u gol sa nekih 3,4 metra. Drugi gol je pao u 69min,stralac Stefanovic. Sjajan dupli pas Jelica i Stefanovica na ivici sesnesterca,mladi Jelic se spusta do gol-aut linije,zatim opet uposljava Stefanovica kojem nije bilo tesko da sa 5metara prosledi loptu u mrezu. Stefanovic nastavlja da terorise poslednjeplasirane ekipe ali sreca takvih utakmica vise nece biti. Sledece nedelje putuje sa u Mlladenovo gde samo povoljan rezultat ostavlja Omladinac u trci za mnogo zeljenim drugim mestom. Detalje oko sledeceg gostovanja bice te obavesteni u toku nedelje.