Poraz od DInama

U veoma borbenoj i uzbudljivoj utakmici naš tim doživeo je poraz od dobre ekipe "Dinama" iz Pančeva rezultatom 2-1. Jedini strelac za našu ekipu bio je Pejčinović Predrag u 66min.

Da krenemo redom, gosti bolji i konkretniji u prvom poluvremenu, iskoristili su svoju prvu šansu i zasluženo otišli na poluvreme vođstvom od 1-0.

Međutim, drugo poluvreme druga priča, naš tim izlazi na teren kao preporođen posle pauze i od prvog minuta steže obruč oko gola Čanovića. Ređale se se dobre šanse sve do 66minuta kada je kapiten Pejčnović doneo poravnanje rezultata posle kornera. Nastavio je naš tim da lomi protivnika ali u 2 ili 3 izgledne situacije golman gostiju je odlično reagovao i osjetio nadahnuti tim Omladinca da dođe u vođstvo.

I kao što u fudbalu biva to se desilo, naš tm želeći pobedu po svaku cenu je previše prostora ostavio gostujućoj ekipi koja je iz kontranapada u 88 minutu utakmice došla do pobede.