Rezultati svih utakmica koje su odigrane za vikend

Seniorska ekipa doživela je poraz na otvaranju prolećnog dela šampionata u Pančevu rezultatom 1-0. Strelac za domaću ekipu bio je Kovačević Danilo u 6.minutu utakmice. Izjednačena utakmica tokom svih 90 minuta, Železničar je rano poveo u 6.minutu i od tada je naš klub imao posed lopte da kažemo 2/3 vemena u svojim nogama međutim to nije rezultiralo nekom pogodkom do kraja meča. Naredni protivnik je Radnički iz Sremske Mitrovice, utakmica se igra u subotu 17.marta sa početkom od 14.30h na našem stadionu.

Kadeti i pioniri trijumfalno su započeli svoj ligaški deo, zabeležene pobede protiv Kupionava (kadeti 3-0, pioniri 5-0). Sledeći meč kadeti i pioniri igraju u nedelju 18.marta u Rumi protiv Slovena.

Omladinci su još na pauzi do 25.marta kada u Nove Banovce dolazi Vojvodina iz Novog Sada.