Omladinac prerano zavrsio takmicenje

Fudbaleri Omladinca zavrsili su svoje ucesce u kupu Srema porazom od Slobode nakon izvodjenja penala, u regularnom delu utakmice bilo je 1-1(1-1 ht)

Po jako teskom terenu za igru i protiv silno motivisanog domacina ekipa Omladinca je drzala loptu u svom posedu, stvarala sanse ali nije uspela da zatrese mrezu u veoma izglednim situacijama za postizanje pogodka. Jedini koji je uspeo da se upise u strelce u regularnom toku utakmice bio je Mihajlovic Luka sredinom prvog poluvremena. I domacin je imao svoje sanse u par opasnih kontranapada ali nije uspeo da realizuje sanse. U takvom spletu dogadjaja doslo se do izvodjenja penala u kojem su domacini imali vise srece i koncentracije i plasirali se u sledecu rundu takmicenja.

Sve cestitke ekipi Slobode na gostoprimstvu i zelimo im sve najbolje u nastavku sezone.

Omladinac nastavlja dalje sa pripremama za prvenstvo i sledece subote se u prijateljskoj utakmici sastaje sa Jedinstvom iz Stare Pazove.