Veliki uspeh mladih ekipa u Mini maksi ligi

Na završnici Mini maksi lige u Novoj Pazovi mlađe kategorije Omladinca napravile su veliki uspeh i svojim rezultatima pokazali da su trenutno bez premca u opštini a i šire. 

Generacija 2004. godište osvojila je treće mesto, generacija 2005. godište 2 mesto, dok je generacija 2006. uspela da uđe u konkurenciju ekipa koje će se sledeće nedelje boriti za titulu prvaka Vojvodine. FK Omladinac koristi priliku da čestita igračima i trenerima kluba Mitrović Igoru, Zogović Mileti, Vasić Igoru, Predragu Pejčinoviću na ostvarenim uspesima i želi im još mnogo više svetlih trenutaka. 

Najbolji pojedinac na turniru bio je Marko Jokić, koji igra za generaciju 2006. 

- Ovo je veliki rezultat za naš klub, veoma sam ponosan na momke koji su dali sve od sebe i na najbolji način predstavili budućnost našeg kluba na ovom turniru. Bez obzira na osvojeno odličje, svi u klubu trebalo bi da budu ponosni, ovakvi rezultati pokazuju na najbolji način koliko Omladinac ulaže u rad sa decom, kaže Igor Vasić  trener jedne od mlađih selekcija.