OMLADINAC ŠAMPION SREMA!!

Fudbaleri Omladinca novi su šampioni Kupa Srema i nastavljaju pohod na kup Vojvodine. Oni su bili bolji od ekipe Hajduka iz Beške rezultatom 3:1. Golove za Omladinac postigli su Pejčinović 29. i 60. minut, Haska 41. Gol za goste postigao je Vučić u 74. minutu.

Finalni meč odigran je pod sjajem reflektora. Pobedio je Omladinac nakon odlične igre i kontrole sredine terena donele su još jednu pobedu u zvaničnom meču.  Utakmica u Kući fudbala završena je pobedom nad Hajdukom, čime je Omladinac još jednom osvojio Kup Srema, pa će svoje ambicije nastaviti u Kupu Vojvodine.

Omladinac: Jagodić, Gajić, Jevremović, Dukić, Živković Ma, Živković Mi. Radenković, Ležaić (Hakač), Pejčinović, Despotović(Medić), Haska (Pavlović).

- Velika pobeda za naš tim, igrali smo dobro i ovaj pehar najbolje pokazuje koliko naš Omladinac može, pohvalio bih igrače koji su profesionalno sprovodili ideje trenera. Neka ovo bude početak uspešne ere našeg kluba, kaže Boban Sibinović, sportski direktor kluba.