Nista novo,Omladinac opet porazen sa 2-0

Jos jedna razocaravajuca partija fudbalera Omladinca u Novom Sadu protiv blagoreceno "amaterske"ekipe Borca. Da krenemo od pocetka,prvo poluvreme jako ne interesantno sa jako malo sansi ali ni takva situacija nije pomogla Omladincu da neprimi gol. Domacini iako totalno nespremna ekipa sa dosta starijih pojedinaca napravili su kontru,centarsut sa desne strane i domaci napadac iako je bio sam u sesnestercu to je bilo dovoljno da nadmudri nas cetri igraca i donese domacinu prednost. Posle toga Omladinac srlja u napad,bez ikakvog razloga jer su domaci fudbaleri totalno nespremna ekipa sto se moglo videti svih 90 minuta. Oko 45 minuta jos jedna izgubljena lopta na sredini terena(vezni red najvise podbacio)lopta u prostor ka strelcu prvo gola koji izlasi jedan na jedan sa Jagodicem,gura loptu u stranu i naravno pada kao da ga je sleper udario sto za maloumnog sudiju Чичић Владимирa(sa velikim viskom kila!!!) bilo dovoljno da pokaze na belu tacku iz koje Borac dolazi do 2-0. Kao i po navici ovo je ko zna oji dosudjen penal protiv Omladinca u gostima,sramotan kriterijum u gostima. A kod kuce naravno posteno sudjenje i posle se celni ljudi saveza pitaju zasto nema publike na tribinama. Pa nema,ljudi nisu ludi da Gledaju lopove poput Blazona i Cicica. Daleko od toga da kazem da je sudjenje krivo za poraz ali ovo je sramota sta sudije rade. Drugo poluvreme utakmice mnogo bolje ,sa par dobrih sansi ali bez rezultata,masili su igraci Omladinca kao da su pocetnici ali sto je najbitnije rezultat je ostao nepromenjen. Moramo pomenuti partiju Vidakovic Milosa koji je uneo zivost u igru Omladinca u drugom poluvremenu ali on sam je nedovoljan za preokret,sve u svemu mora se podhitno pobediti neko zbog samopouzdanja ekipe. Vise ni navijaci neveruju ekipi sti su igraci direktni krivci jer svojim partijama na terenu bukvalno kaznjavalju ljude koji su dosli u goste da ih prate i bodre. Nista,idemo dallje sledece subote u goste dolazi Backa(BP) i tu se mora pobediti jer su oni duznici Omladincu iz prve polusezone. O pocetku utakmice i stanju u klubu bice te obavesteni tokom nedelje. Juce je odrzan i sastanak sa igracima i nadamo se da ce imati uticaja.