0-0 u Erdeviku

Fantasticna igra Omladinca onemogucila je domacina iz Erdevika da dodje do prva tri boda u prolecnoj polusezoni,na kraju 0-0. Momci su odigrali fenomenalno,tako se igra za klub koji se voli i u kojem su ponikli. Nijedna zamerka ne moze se izdati na njihovu danasnju partiju. Svaka cast,samo tako nastavite!!! Svi su odigrali na nivou,ne bih nikog da izdvajamo ali bitno je da je prvi bod upisan na veoma teskom gostovanju u Erdeviku.

Omladinac je nastupio u sastavu:Jagodic,Lukic,Ilic,Savic,Stoisavljevic(c),Kovacevic,Vidakovic,Stefanovic,Dzepina,Mirosavljevic,Cvijanovic. Igrali jos:Hakac,Mrcajac i Curcin.

Prvo poluvreme je bilo ravnopravno sa sansama na obe strane. Omladinac nije iskoristio par dobrih sansi,kao i domacin danasnjeg meca.Treba jos izdvojiti da je golman Omladinca Jagodic odbranio penal polovinom prvog poluvremena. Drugo poluvreme domacin je pojacao pritisak ali smo uspeli da se odbranimo i ostvarimo cilj koji je bio zacrtan pred pocetak meca.Ostaje zal za propustenim prilikama iz prvog poluvremena ali i ovako je dobro. Sve u svemu zasluzen bod na otvaranju prolecnog dela prvenstva,prikazana borbena igra koja uliva optimizam pred nastavak sampionata. Sledeca utakmica je u subotu(17.03.2012)kada nam u goste dolazi Mladost(Backi Petrovac).